ارورها, بلاگ

ارور ماشین ظرفشویی آزمایش

ارور ماشین ظرفشویی آزمایش

هر آنچه درباره ارور ماشین ظرفشویی آزمایش باید بدانید

استفاده از دنیای پیشرفته لوازم خانگی ضروری سبب شد تا کمپانی های بزرگ در صدد ساخت و تولید سار وسایل هوشمند بر آیند. وجود تکنولوژی های برتر در تمام لوازم هوشمند ساخته شده رفاه کامل را به زندگی انسان وارد می کند. البته با وجود تمامی فناوری ها ممکن است خطاها وایراداتی در ساخات این محصولات وجود داشته باشد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با ارور ماشین ظرفشویی آزمایش مطالب مفیدی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

برای گرفتن مشاوره در خصوص تعمیر ظرفشویی با مشاوران چتر سبز تماس بگیرید.

 

نگاهی کوتاه به معرفی ارور ماشین ظرفشویی آزمایش

 

با وجود استفاده از فناوری ها و امکانات مهم و اساسی که در ساخت و تولید ماشین ظرفشویی آزمایش، گاهی ممکن است بر اساس بروز اتفاقات و یا خطا هایی عملکرد این محصول با مشکل مواجه شود.در چنین حالتی لازم است بدون دخالت خود سرانه در گام اول به تکنسین های متخصص اطلاع دهید چرا انجام هر گونه دستکاری ممکن است آسیب جدی تری به ماشین ظرفشویی وارد نماید و به نحوی یک ارور و خطا را به مشکل حاد تبدیل کند.

 

ارور ماشین ظرفشویی آزمایش تنها در خطای عملکرد اصلی این محصول خلاصه نمی شود. ممکن است خطای موجود مربوط به درب و یا سنسور های آن باشد و یا به عملکرد المنت حرارت ظرفشویی اشاره داشته باشد. در برخی موارد نشتی آب، ضعف در ورودی آب و تخلیه آن جزو ارور ماشین ظرفشویی آزمایش شناخته شوند.

 

چگونه می توان ارور ماشین ظرفشویی آزمایش را شناخت؟

 

در زمان ساخت و تولید ماشین ظرفشویی آزمایش احتمال وجود ارور و خطا در عملکرد این محصول توسط متخصصان تخمین زده می شود بدین منظور برای سرعت در روند تعمیرات و رفع خطاها سعی داشتند با در نظر گرفتن کد های مشخص، تمامی ارور های احتمالی را مشخصا معرفی نمایند. اهمیت وجود کد های خطا سبب می شود که تکنسین مربوطه تمام زمان خود را صرف تعمیر و رفع خطای محل مورد نظر کنند به این ترتیب وی می تواند تمامی عملیات رفع خطای مورد نظر را اعمال نماید.

 

کد E1:

 

ارور معرفی شده بیانگر مشکلات و خطای موجود در قسمت درب ماشین ظرفشویی می باشد. در این خطا عواملی که مانع از بسته شدن کامل درب ماشین ظرف شویی معرفی می شوند، به بیان دیگر با معرفی این ارور و عوامل ایجاد آن می توان به سادگی خطا را برطرف ساخت.

 

کد E2:

 

ارور E2 ماشین ظرفشویی آزمایش در رابطه با ورودی های آب مطالبی را عنوان خواهد کرد. در این ارور تمامی خطا های مربوط به فشار آب ورودی، شیر آب و … مورد بررسی قرار می گیرد. در این مبحث اتصالات ورودی آب نیز چک می شود تا در صورت بروز خطا به سرعت رفع شود.

 

کد E 3:

 

ارور معرفی شده تمامی خطاهای مربوط به تخلیه آب، شلنگ تخلیه ، منبع تخلیه مورد بررسی قرار می گیرند . در این بخش ابتدا می بایست شلنگ تخلیه چک شود و در صورت عدم وجود مشکل در این قسمت لازم است اتصالات شلنگ، پمپ تخلیه و سوئیچ شناور تحت بررسی قرار گیرد. چنانچه شلنگ یا سایر اتصالات تخلیه سالم باشند می بایست به منبع اصلی و موتور تخلیه مراجعه کرد و آن بخش را مورد عیب یابی قرار داد.

 

کدE 4:

 

اطلاعات کامل در رابطه با کد ارور E 4 ماشین ظرفشویی آزمایش می تواند نقش مهمی در سرعت رفع ارور های مربوط به خطای دما داشته باشید. در این خطا دما آب ورودی به ظرفشویی با مشکل روبرو خواهد شد که در نهایت در روند عملکرد این محصول مشکلاتی ایجاد خواهد شد.

 

کد E 5:

 

تمامی خطاهای موجود که در زیر مجموعه این کد ثبت شده اند مربوط به بخش هیدرواستات می باشد. ارور مذکور می تواند بیانگر ضعف عملکرد هیدرواستات و یا سوکت های اتصالی این قسمت می باشد. در چنین حالتی می توان با توجه به مشکل پیش آمده نقاط ضعف را بر اساس دستورالعمل ها رفع کرد.

 

کد E6:

 

نشتی آب در لوازم خانگی یکی از بدترین اتفاق هایی است که ممکن است در تمامی برند های برتر دنیا نیز رخ دهد. توجه داشته باشید که در صورت بروز ارور E 6 لازم است تمامی اتصالات ورودی و خروجی آب چک شود.

 

کد E7:

 

در ارور ماشین ظرفشویی آزمایش خرابی و یا خطاهای مربوط المنت حرارتی و یا سنسور های این بخش با کد E 7 مشخص می شود.

 

 

برای رفع ارور ماشین ظرفشویی آزمایش چه اقداماتی لازم است؟

 

با توجه به مشخص شدن کد خرابی ها برخی تصور می کنند که می توانند بدون داشتن مهارت خاصی ارور ماشین ظرفشویی آزمایش را به خوبی برطرف سازند، این تصور اشتباه اغلب سبب به بار آمدن خرابی های بیشتر خواهد شد. رفع هر خطا و ارور بر خلاف خرابی ها بسیار ساده است تنها لازم است با دستورالعمل های مربوط به هر بخش آشنا باشید و البته این کار نیاز به مهارت خاصی دارد. چنانچه با بروز هر خطا مواجه شدید بدون انجام هر گونه اقدام خود سرانه با تکنسین های مربوطه تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *