ارورها, بلاگ

ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ

ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ

درباره ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ

یکی ازبرترین برندهای تولید کننده لازم خانگی، برند الکترولوکس می باشد که از برتری و محبوبیت خاصی در سراسر جهان برخوردار  است.  الکترولوکس یکی از برندهایی است که در زمینه ی تولید لوازم خانگی،  نوآور بوده و محصولاتی با ویژگی و قابلیت های جدیدی به بازار جهانی ارائه می دهد. افراد باید با ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس  و آاگ که یکی از معروف ترین و برترین محصولات موجود در بازار  می باشد، آشنایی اولیه را داشته باشند. افرادی که با ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ آشنایی ندارند، بهتر است این مقاله را مطالعه نمایند.

 

برای گرفتن مشاوره در خصوص تعمیر لباسشویی با مشاوران چتر سبز تماس بگیرید.

 

انواع ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ کدام اند؟

 

در ماشین لباسشویی های مختلف ممکن است به دلایل زیادی ارور هایی دیده شود که با استفاده از  کد این ارورها به سادگی می توان محدوده ای که مشکل به وجود آمده را تشخیص داد و در جهت برطرف نمودن خطا، اقدامات لازم  را انجام داد.  در این قسمت با کد ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ  و  دلیل به وجود آمدن آن، آشنا خواهیم شد.

 

ارور E10 : این ارور مربوط به اشکالاتی است که در قسمت شیر آب به وجود می آید.   هنگامی که این ارور نمایش داده شد بهتر است شیر آب را کنترل کرده و و باز و بسته نمایید و همچنین  قسمت فیلتر و مادر برد را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور E11 :  هنگامی که این خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ نمایش داده شد بهتر است برای برطرف نمودن آن مدار برد را مورد بررسی قرار داده و  در صورت لزوم آن را ریست نمایید.

 

ارور E13 :  یکی از ارورهای  ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ  می تواند ارور E13  باشد و  این ارور زمانی نمایش داده می شود که آب مورد نیاز جهت شست و شو وارد دستگاه ماشین لباسشویی نشود.  در این حالت بهتر است مواردی مانند شیر آب، سیم های ارتباطی ومدار برد بررسی شود.

 

ارور E20 :  این ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ هنگامی رخ می دهد که در مدار پمپ مشکلی به وجود آمده باشد و همچنین امکان ایجاد مشکل در مدار برد اصلی نیز وجود دارد که بهتر است ابتدا این دو مورد بررسی شده و در صورت وجود مشکل، برطرف شود.

 

ارور E21 :  این ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ هنگامی نمایش داده می شود که  سیستم تخلیه آب لباسشویی دچار مشکل شده و آب موجود در ماشین لباسشویی به سختی تخلیه می شود. در این هنگام باید مواردی مانند پمپ تخلیه، مدار برد الکترونیک مورد بررسی ویژه ای قرار گیرند.

 

ارور E23 :    هنگامی که این کد ارور در صفحه نمایش لباسشویی الکترولوکس نمایش داده می شود،  به احتمال زیاد در قسمت پمپ تخلیه موجود در دستگاه مشکلاتی به وجود آمده است  که برای از بین برد این مشکل و برطرف نمود کامل آن بهتر است از بررسی برد الکترونیک و  میزان مقاومت موجود در سیم پیچ پمپ قافل نشوید. میزان مقاومت موجود در سیم پیچ پمپ بهتر است بین  200 تا 240 اهم باشد.

 

ارور E24 :   کد ارور E24  به سیستم تخلی آب موجود در ماشین لباسشویی  مربوط می شود و  برای برطرف نمودن این ارور باید  قسمت هایی مانند پمپ تخلیه آب لباسشویی، میزان ولتاژی که به قعه وارد می شود، مدار برد الکترونیک و همچنین سیم کشی مورد برسی قرار گیرد.

 

ارور E31 :  این ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ  هنگامی به وجود م آید که در قسمت هیدرواستات مشکل و یا خرابی به وجود آمده باشد.   در صورتی که این ارور در صفحه نمایش دیجیتال لباسشویی الکترولوکس نمایش داده شد بهتر است برای برطرف نمودن این مشکل مواردی مانند میزان مقاومت، سیم کشی های موجود، برد  بررسی شود. هنگامی که این کد ارور در صفحه نمایش لباسشویی نمایش داده شد، بهتر است ابتدا جریان برق ورودی به لباسشویی را قطع نمایید و سپس با یک مرکز خدماتی   تماس بگیرید.

 

ارور E32 :  این ارور از ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ مربوط به سیم کشی هیدروستات می باشد.  در صورت  نمایشاین ارور در صفحه نمایش دیجیتال لباسشویی بهتر است مخزن  و همچنین شلنگ  مربوط به هیدروستات مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به  نتیجه اقدام به برطرف نمودن ارورمورد نظر نمایید.  در صورتی که در مخزن و شلنگ هیدروستات مشکلی وجود نداشت، باید برد اصلی لباسشویی را مورد بررسی قرار داد.

 

ارور E35 :  هنگامی که لباسشویی بیش از اندازه ی مجاز اقدام به آب گیری نماید و در نتیجه ی آن، آب سرازیر می شود، این  ارور لباسشویی  الکترولوکس و آاگ نمایش داده می شود. در نتیجه ی آب گیری بیش از اندازه ی مجاز لباسشویی، آسب هایی به قسمت هیدروستات لباسشویی وارد  می شود. در صورتی که لباسشویی بیش از اندازه آب گیری نکرده و این ارور نمایش داده می شود بهتر است  مدار برد دستگاه بررسی شود.

 

ارور E38 :   در صورت مجاز نبودن  میزان سطح آب موجود در لباسشویی این ارور نمایش داده می شود  که در این صورت بهتر است  میزان اهم سنسور موجود در لباسشویی که برای کنترل میزان سطح آب مورد استفاده قرار  گرفته چک شود در صورت سالم بودن آن بهتر است از سالم بودن هیدروستات اطمینان حاصل شود.

 

ارور E40 :  بسیاری از افراد   هنگامی که لباسشویی را روشن می کنند، درب لباسشویی رابه درستی نمی بندند و این باعث بروز و نمایش ارور در صفحه نمایش دیجیتال لباسشویی می شود. در مواردی دیگ نیز  به دلیل ایجاد مشکل در میکروسوئیچ موجود در درب دستگاه، درب به دستی بسته نم شود و یا مدار برد اصلی موجود در دستگاه ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است.

 

ارور EF :   در صورت نمایش این ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ، باید سنسور کف  موجود در لباسشویی مورد بررسی قرار داده شود، مدار برد اصلی دستگاه چک شود. اگر این ارور در صفحه نمایش نشان داده شد، بهتر است جریان ورودی برق را به ماشین لباسشویی قطع کرده و سپس اقدام به بررسی موارد گفته شده نمایید.

 

ارور EH :   در صورتی که این ارور نمایش داده شد باید میزان ولتاژ ورودی به دستگاه ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار داده شود، زیرا این پیغامهنگامی نمایش داده می شود که  میزان ولتاژ موجود در لباسشویی کم تر از میزان مورد نیاز برای انجام عملکرد صحیح دستگاه است.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =