ارورها, بلاگ

هر آنچه که لازم است درباره ارور ماشین لباسشویی میدیا بدانید

ارور ماشین لباسشویی میدیا

درباره ارور ماشین لباسشویی میدیا

دراین مقاله سعی داریم تا به  بیان ارور ماشین لباسشویی میدیا پرداخته و نحوه ی رفع آن ها و نکات مهم مربوطه را برای شما بازگو نماییم. ارورها به طور معمول دسته ای از خطاها می باشند که ممکن است در بخش برنامه های مربوط به ماشین لباسشویی رخ دهند. ماشین لباسشویی میدیا نیز ازجمله برندهایی می باشد که از این مجموعه خطاها جدا نبوده و شما ممکن است در زمان استفاده ازآن ها با این مجموعه ارورها مواجه گردید. در ادامه ی این مقاله به بررسی ارورماشین لباسشویی میدیا می پردازیم تا سطح آگاهی شما دراین زمینه افزایش یابد.

 

برای گرفتن مشاوره در خصوص تعمیر لباسشویی با مشاوران چتر سبز تماس بگیرید.

 

علت های اصلی ارور ماشین لباسشویی میدیا که می توانند به شما کمک های بسیاری نمایند

 

به طورکلی این خطاها علت های خاصی دارند و ممکن است به علت استفاده نادرست از ماشین لباسشویی رخ دهند. این تصور که درصورت تهیه ی ماشین لباسشویی خارجی دیگر خطایی در آن ها مشاهده نمی کنید کاملا اشتباه بوده و باید بدانید که این دسته از ماشین های لباسشویی نیز دچارخطا و خرابی می شوند. همانگونه که بیان شد ارورها علل خاصی دارند که برخی از آن ها به استفاده نادرست ازماشین و برخی دیگر به علت بروز مشکلات فنی رخ می دهند. شما درتشخیص علت خرابی باید     دقت های لازم را به عمل آورید تا بتوانید نسبت به رفع آن ها اقدامت لازم و کاربردی را به عمل آورید.

 

ارور ماشین لباسشویی میدیا و خطاهای مربوط به آن

 

باید بدانید درصورتی که خطایی درماشین لباسشویی شما رخ دهد کدهای مربوط به آن خطا دربخشی که مربوط به صفحه نمایش دستگاه می باشد به نمایش درمی آیند و می توان با استفاده از این مجموعه کدها اقدامات لازم را جهت تعمیر ماشین لباسشویی انجام داد. کدهای خطایی که برای انواع مختلف        ماشین های لباسشویی درنظر گرفته می شوند متنوع بوده و تفاوت هایی با یک دیگر دارند بنابراین در زمان تعمیر ماشین میدیا باید اطلاعات لازم را در زمینه ی ارور ماشین لباسشویی میدیا داشته باشید تا بتوانید با سرعت بالاتری این خطاها را براساس کدهای ارائه شده رفع نمایید.

 

کد خطای 7D و 4E و ارور ماشین لباسشویی میدیا در زمینه ی این خطاها

 

این دو کد خطا از جمله کدهایی می باشند که در زمان خرابی عمدتا برروی نمایشگر ماشین لباسشویی میدیا به نمایش درمی آیند. در صورتی که آگاهی های لازم را درجهت رفع آن ها داشته باشید             می توانید به راحتی ان ها را رفع نموده و ماشین را تعمیر نمایید. کد خطای 4E در واقع به معنای باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد. برای بیان این کد خطا می توان گفت درصورت مشاهده ی این کد خطا برروی صفحه نمایش ماشین لباسشویی می توانید متوجه ی این مسئله شوی که درب ماشین لباسشویی به طور کامل قفل نگردیده است و این کد با دادن هشدارهای لازم این مطلب را به شما بازگو می کند.

 

کد خطای 7D و ارور ماشین لباسشویی میدیا دراین زمینه برای بین این مسئله می باشد که برد مربوط به ماشین دچار خرابی و یا عیب گردیده است. این خطا همراه با هشدارهایی که دراین باره به شما       می دهد این مشکل لباسشویی را برای شما بازگو می نماید که می توانید ازافراد متخصص دراین زمینه کمک گرفته و نسبت به تعمیربرد و یا تعویض آن اقدام نمایید.

 

ارورماشین لباسشویی میدیا برای درب های جلوی دستگاه

 

کدهایی که دراین باره برروی صفحه نمایش ماشین لباسشویی میدیا به نمایش درمی آیند مربوط به درب جلویی ماشین بوده و به طور معمول خطاهایی که برای این درب ها به نمایش درمی آیند یکسان بوده و تفاوتی ندارند. به بیان ساده تر می توان گفت ماشین های لباسشویی میدیا دارای درب های مختلفی       می باشند برخی از آن ها دارای درب جلویی بوده و برخی درب آن ها از بخش بالایی ماشین باز       می شود. مدل هایی که دارای درب جلو می باشند کد خطاهای یکسانی دارند اما کد آن ها با ماشین لباسشویی که درب بالا دارد متفاوت بوده و یکسان نمی باشد.

 

ارورماشین لباسشویی میدیا از نوع 10E

 

این ارور نیز علت خاص خود را دارد که به طور معمول در صورت طولانی شدن مدت زمان آبگیری رخ می دهد. درصورتی که شما نسبت به کدخطای این ارور آگاهی داشته باشید می توانید آن را رفع نموده و نسبت به برطرف نمودن این مشکل در ماشین لباسشویی میدیا اقدام نمایید.

 

در زمینه ی برطرف نمودن این دسته از ارور ماشین لباسشویی میدیا روش های مختلفی را می توانید مورد استفاده قرار دهید. می توانید شیر آب را باز نموده و شلنگ های آن را مورد بررسی قرار دهید تا از عدم پیچ خوردگی های احتمالی اطمینان یابید. میزان فشار آب را با دقثت بررسی کنید زیرا کمک بودن این میزان نیز می تواند در بروز این خطا موثر باشد.

 

ارور 30E ماشین لباسشویی میدیا و علت بروز آن

 

دسته ی دیگری از ارور ماشین لباسشویی میدیا دارای عنوانی با نام 30E می باشد که این ارور نیز نشان دهنده ی بروز خطا درعملکرد ماشین لباسشویی می باشد. علت اصلی بروز این خطا کامل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی می باشد که برای رفع آن درب ماشین را به طور کامل بررسی نمایید تا از عدم باز بودن آن اطمینان یابید. ممکن است این خطا به علت گیر کردن لباس به درب ماشین رخ دهد که در صورت بررسی درب می توانید به راحتی آن ها رفع نموده و از ماشین خود استفاده کنید.

 

ارور 50E و علت اصلی بروز این دسته از خطاها

 

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچارچندین خطای همزمان شود شما با ارور 50E مواجه         می گردید که به شما هشدارمی دهد تا تمامی خطاهای رخ داده را از بین ببرید. برای رفع این دسته از خطاهای چندگانه باید از افراد متخصص دراین زمینه کمک بگیرید. این افراد می توانند براساس     تجربه های خود این خطاها را رفع نمایند.

 

ارورماشین لباسشویی میدیا از نوع 31E

 

برای بیان علت اصلی این دسته از ارورها می توان گفت مربوط به سنسورها می باشند. این خطاها به شما هشدار می دهند که سنسورهای سطح آب نمی توانند به طور کامل و درست عملکرد خود را انجام دهند و شما در صورت مشاهده ی این خطا برروی صفحه نمایش ماشین لباسشویی باید سریعا نسبت به برطرف نمودن آن اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *