ارورها, بلاگ

ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت

ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت

درباره ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت

وجود ارور در ماشین لباسشویی در امر تشخیص مشکل به وجود آمده بسیار کار امد است و فرد استفاده کننده را در  برطرف نمودن مشکل به وجود آمده راهنمایی می کند. در ادامه شما را با انواع ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت EV01  آشنا خواهیم کرد.

 

برای گرفتن مشاوره در خصوص تعمیر لباسشویی با مشاوران چتر سبز تماس بگیرید..

 

ایندوزیت یکی از برترین و پرفروش ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در سراسر جهان است که با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب، از محبوبیت بسیار زیادی بین عموم مردم برخوردار شده است.  شرکت تولیدد کننده لوازم خانگی ایندوزیت ابتدا در کشور ایتالیا تاسیس شده  به بصورت  چند ملیتی می باشد.  یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در اروپا می باشد که  مقام دوم تولیدات لوازم خانگی در سطح اروپا و مقام پنجم را در سطح جهانی دارد.

 

یکی از برترین محصولات تولید شده توسط این شرکت ماشین لباسشویی و خشک کن  ایندوزیت EV01 می باشد که  این دستگاه ماشین لباسشویی دارای کیفیت بسیار بالایی است، اما بسیاری از افراد هنگام استفاده از آن و رو به رو شدن با ارور مربوطه، اطلاعات کافی را برای برطرف نمودن آن ندارند به همین دلیل امکان رو به رو شدن با مشکل  برای این افراد وجود خواهد  داشت.

 

انواع ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت EV01 کدام اند؟

 

افراد استفاده کننده از ماشین لباسشویی ایندوزیت باید با ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت EV01 آشنایی داشته باشند تا در صورت بروز مشکل اقدام به بررسی و  رفع آن نمایند.  البته در بسیاری از موارد افراد برای برطرف نمودن مشکل به وجود آمده به یک شخص متخصص  در زمینه ی تعمیر نیازمند هستند تا  مشکل جدی تری برای لباسشویی به وجود نیاید.

 

از مهم ترین فایده هایی که کدهای ارور لباسشویی و خشک کن ایندوزیت دارند، مشخص نمودن محدوده ی مشکل به وجود آمده برای تشخص درست تر و برطرف نمودن مشکل ب صورت آسان است.

 

در این قسمت به معرفی تعدادی از ارورهای رایج می پریدازیم و شما را با چگونگی برطرف نمودن آن ها آشنا خواهیم کرد.

 

ارور  H20 

 

هنگامی که این ارور در صفحه نمایشگر لباسشویی نمایش داده می شود، مشکل به وجود آمده در قسمت مدار برد الکترونیکی می باشد.  در این صورت توصیه می شود که  لباسشویی را از برق کشیده وپس از گذشتن مدت زمان کوتاهی دوباره به برق وصل کنید. درصورت مشاهده ارور به صورت مجدد بهتر است که با افرا متخصص در این زمینه  مشورت نمایید.

 

ارور  F02

 

در صورت نمایش این نوع خطا، بدون شک در برد موتور  لباسشویی مشکل به وجود آمده است.  برای برطرف نمودن این مشکل، باید به متخصصین و افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند مراجعه نماید، زیرا امکان آسیب رسیدن به موتور وجود خواهد داشت.

 

ارور  F18  

 

این نوع از مجموعه ارور ماشین لباسشویی ایندوزیت EV01 به ندرت  دیده می شود و بسیار پیچیده می باشد.  این ارور مربوط به برد کنترل الکترونیکی ماشین لباسشویی است.  به طور رایج هنگامی این خطا در صفحه نمایش لباسشویی دیده می شود که پنل کاربری از کار افتاده باشد و تمام ارتباطات موجود در بین دو  ماژول اصلی از بین رفته  است.  برای برطرف نمودن این مشکل بهتر است سیم کشی ها را بررسی کرده و از یک نیروی متخصص کمک گرفته شود.

 

ارور  F17  

 

در صورتی که درب ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود،  ارور f17 نمایش داده می شود.  با توجه به این که قفل شدن درب لباسشویی ممکن است به دلایل مختلفی به وجود بیاید بهتر است برای برطرف نمودن مشکل، از راه حل های ساده  شروع کنید و قفل درب لباسشویی، اتصلات موجود را مورد بررسی قرار دهید.

 

ارور  F15  

 

در صورتی که برای کنترل هیتر ماشین لباسشویی مشکلی به وجود آمده باشد، ارور شماره ی F15  در صفحه نمایش لباسشویی، نمایش داده می شود.  اگر در هنگام عملیات شست و شو آب گرم نشود و یا عملیات متوقف شود، این خطا به صورت رایج دیده می شود.  در بعضی از موارد امکان خشک نشدن لباس ها نیز وجود دارد.

 

ارور  F14 

 

این ارور بیشتر در لباسشویی که دارای قابیلیت شک کن نیز می باشند به وجود می آید. هنگام به وجود آمدن این ارور در لباسشویی دما موجود در لباسشویی بالا نمی رود.  در این حالت المنت حرارتی  و هیتر  باید مورد بررسی قرار داده شود.

 

ارور  F13 

 

F13  ارور ماشین لباسشویی  و خشک کن ایندوزیت می باشد که در صورت ایجاد مشکل  در  تنظیم میزان درجه دمای موجود به وجود می آید. در صورتی که دمای موجود بسیار بالا برود و  امکان مسدود شدن جریان هوا نیز وجود داشته باشد، این ارور نمایش داده می شود. در این هنگام باید فن موتور مورد بررسی قرار گیرد.

 

ارور  F12 

 

در صورتی که در بردهای الکترونیکی موجود در لباسشویی مشکل به وجود آمده باشد، این اررو نمایش داده می شود. در صورت بروز باید تمامی اتصالات موجود چک شود.

 

ارور  F11 

 

این ارور ماشین لباسشویی و خشک کن ایندوزیت مربوط به پمپ می باشد.  در صورتی که در کار پمپ مشکلی به وجود آمده باشد این ارور در صفحه ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.  در صورتی که آب موججد در لباسشویی تخلیه نشود، باید به یک متخصص مراجعه شود.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *