بلاگ

دلایل خشک نشدن لباس‌ها در خشک‌کن ماشین لباسشویی

در این مقاله سعی داریم تا دلایل خشک نشدن لباس‌ها در خشک‌کن ماشین لباسشویی را برای شما عزیزان توضیح دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

برای گرفتن مشاوره در خصوص تعمیر لباسشویی با مشاوران چتر سبز تماس بگیرید.

قطع و وصل شدن برق خشک‌کن

از دلایل خشک نشدن لباس‌ها در خشک‌کن ماشین لباسشویی قطع و وصل شدن برق خشک کن می‌باشد. در مواردی امکان دارد نوسان برقی در داخل ساختمان و قطع و وصل شدن برق خشک کن و… دلیل خشک نشدن لباسها داخل ماشین لباسشویی باشد.  اگر مشکل نوسان برق ساختمان بود با متخصص برق تماس حاصل نمایید ولی در صورتی که نوسان داخل دستگاه بود به متخصص تمیرات لوازم خانگی مراجعه کنید.

 

خراب شدن ترانس برد الکتریکی  

سوختن ترانس برد و خراب شدن آن میتواند باعث ایجاد اختلال در کار خشک‌کن ماشین لیاسشویی شود که تعویض آن و برطرف نمودن مشکلش باعث رفع مشکل دستگاه شما می‌شود.

 

عدم تماس هوا با خشک‌کن

اگر گرما و هوای مورد نیاز برای خشک کردن لباسها به خشک‌کن ماشین لباسشویی نرسد باعث ایجاد اختلال در کارکرد این قطعه می‌شود و لباسها بطور کامل خشک نمی‌شود.

دلایل خشک نشدن لباس‌ها در خشک‌کن ماشین لباسشویی

درست نبودن تنظیمات خشک کن

تنطیمات دستگاه خود را با توجه به جنس پارچه و حجم آن تنطیم کنید. با توجه به لباسهای خود ، درجه حرارت ،میزان زمان شستشو و… تنظیم نمایید تا خشک‌کن ماشین لباسشویی لباسها را به حد مورد نظر خشک کند.

 

آبگیری نکردن لباسشویی

یکی از دلایل خشک نشدن کامل لباسها ، ناقص انجام شدن عملیات آبگیری در ماشین لباسشویی است. برای انجام بهتر عمل آبگیری از لباسها ، از پایین نبودن فشار آب ساختمان، وصل بودن شیر ورودی آب گرم و همچنین درست کار کردن شیرهای آب دستگاه اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *