تعمیرات تخصصی اتو

اتو در بیشتر خانه ها در سراسر جهان یافت می شود. این یک فناوری مهم است که در صاف کردن لباس ها مفید است. هرگونه خطایی در اتو می تواند بر روال روزمره شما تأثیر بگذارد. بنابراین تعمیر اتو بسیار ضروری است. تعمیر اتو بهترین گزینه به جای خرید یک گزینه جدید است.

 

شرکت چتر سبز در تعمیرات اتو همه برندهای بازار را بر عهده میگیرد. فرقی نمی کند از کجا خریداری کرده اید یا برای کدام شرکت است.

 

اگر مشکلی در مورد اتوی خود دارید ، با ما تماس بگیرید.

اطلاعاتی در مورد تعمیر اتو

 

مسائل و مشکلاتی که اکثراً افراد را با عیب یابی اتو روبرو می­سازد

اتو در دسته لوازمی است که معیوب شدن آن میتواند به شدت مصرف کننده را ناراحت کند. به عنوان مثال تصور کنید که میخواهید به مهمانی خاصی بروید و یکی از شیکترین و گران قیمتترین لباسهای خود را انتخاب کردهاید، اما چروکیدگی آن باعث میشود که شما مجبور به انتخاب لباس ساده دیگری باشید. همان گونه که میدانید اتو در دسته لوازم بسیار مهم و پر مصرف تمامی منازل قرار گرفته است.

 

این امکان وجود دارد که اتوی شما پس از مدتی استفاده، دچار مشکل شده و خراب شود. در این صورت شما مجبور به انجام تعمیر اتو خود توسط افراد متخصص در این زمینه هستید.

 

علاوه بر این ممکن است در محلی زندگی کنید که دارای آب سختی باشد و پس از گذشت مدتی ممکن است منافذ اتو با رسوبات به وجود آمده کاملا بسته شود و استفاده کننده را با خارج شدن این ذرات از منافذ اتو به شدت عصبانی کند.

 

مشکلات احتمالی و راهکارهای ساده تعمیر اتو

در صورتی که اتو بخار معیوب شده و گرم نمیکند، نیاز به تعمیر خواهد داشت. برای انجام تعمیر اتو ابتدا باید از نیروی برق وارده به دستگاه مطمئن شوید. چنانچه نیروی برق هیچ مشکلی نداشت در مرحله بعد بهتر است که ترموستات و کابل برق را چک کنید.

چنانچه اتو گرم میکند اما به درستی بخار از آن خارج نمیشود، بهتر است برای تعمیر اتو صفحه فلزی شکل موجود در کف اتو را چک کنید و اگر رسوبات ناشی از سختی آب آن را بسته است بهتر است که صفحه را به صورت کامل پاک کرده و رسوبات را از بین ببرید.

 

راه کارهای نگهداری، تمیز کردن و تعمیر اتو

برای این که بتوانید عمر مفید وسایل برقی همچون اتو را بیشتر کنید بهتر است که در هیچ شرایطی به آن ضربه نزنید.

بیش ار اندازه پر کردن مخزن آب موجود در اتو موجب میشود که حین کار با آن آب موجود در مخزن سرازیر شده و لباس مورد نظر را لکه میکند.

در صورتی که صفحه فلزی اتو را بر روی لوازمی همچون زیپ، قلاب و سگک قرار دهید موجب خراب شدن صفحه خواهد شد و کاربر را مجبور به تعمیر اتو خود خواهد کرد.

بهتر است پس از استفاده از دستگاه اجازه دهید که کاملا خنک شود و سپس سیم رابط آن را به دور دسته بپیچید.

در صورتی که سیم برق دستگاه معیوب شده باشد، بهتر است که به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید و برای تعمیر اتو خود با متخصصینی که در این زمینه فعالیت میکنند تماس بگیرید.

 

در شرایطی که اتو بخار بیش از حد معمول داغ میکند یا برعکس خیلی کم داغ میکند میتواند لباسهای شما را بسوزاند و یا اصلا چروک لباس را از بین نبرد. چنانکه با این شرایط مواجه شدید بهتر است نسبت به تعمیر اتو خود اقدام کرده و درجه بندی ترموستات و کابل برق را مورد بررسی قرار دهید.

چنانچه اتو به درستی آب پخش نکند باید برای تعمیر اتو زیر لوله آب پاش را بررسی کنید و در صورت گرفتگی آن را با استفاده از یک سوزن باز کنید.

در صورتی که آب از اتو نشت میکند ممکن است باعث لک شدن لباسهای شما بعد از اتو کشی شود. به همین منظور در این شرایط نیاز به تعمیر اتو احساس خواهد شد. برای سرویس آن بهتر است که دریچه بخار را مورد بررسی قرار دهید. چنانچه این قطعه سالم باشد میتوانید لوله اسپری آب و محفظه اتو را چک کنید.

در صورتی که اتو پس از استفاده به پارچه میچسبد میتوانید با استفاده از یک دستمال نمدار صفحه فلزی زیر اتو را تمیز کنید.

 

سطح اتو را تمیز نگه دارید

اگر سطح آهنی اتو نیاز به تمیز کردن دارد ، این کار را هنگام خنک شدن ابزار با استفاده از یک پارچه مرطوب انجام دهید. پارچه را با دقت بین صفحات قرار دهید و تمام قسمت های چین و چروک های سطح اتو را بکشید تا تمیز شوند.

بلاگ

نشت گاز یخچال و نحوه تشخیص آن

نشت گاز یخچال و نحوه تشخیص آن

یکی از عوامل عملکرد نامناسب یخچال ، خالی شدن گاز آن می‌باشد. در این مقاله سعی ما براین است که نحوه تشخیص اتمام گاز یخچال یا دلایل نشت گ...

سوالات متداول

بعد از ثبت درخواست توسط شما، تکنسین متخصص در زمینه ایراد لوازم برقی، مشتری از طریق تماس تلفنی هماهنگی‌های لازم از جمله زمان مورد نظر شما و اخذ  اطلاعات مورد را انجام داده و در زمان هماهنگ شده در محل حاضر می‌شود.

مدت زمان رفع مشکل وابسته به نوع مشکل می‌باشد و تعمیرکار همه اطلاعات لازمه را به مشتری ارائه می‌دهد. برای مثال شارژ گاز  و یا مشکلاتی که نیاز به تعویض قطعه نداشته باشند در محل انجام می‌شود.

چتر سبز بعد از رفع مشکل دستگاه ، بمدت یکسال ضمانت به شما ارائه می‌دهد.

در این صورت سریعا با پشتیبانی تماس گرفته تا کارشناسبه محل اعزام گردد.